Logo firmy Moni-Rem
Remont mieszkania i domu|Ocieplenie domu| Budowa basenu|Remont biura i restauracji

Ocieplenie domu styropianeM wykonane przez | MONI-REM


Koszty ogrzewania rosną z każdym rokiem. Wyjściem z sytuacji jest ocieplanie ocieplenie domu styropianem. Redukuje ono koszty ogrzewania budynku w okresie zimowym nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do kosztów ogrzania budynku nieocieplanego.

Izolowana elewacja powoduje, że eksploatacja domu jest zdecydowanie niższa. Spadają koszty instalacji niezbędnej do ogrzania domu. Potrzebny nam jest piec mniejszej mocy, mniej grzejników, mniejsze zapotrzebowanie na energię.

Latem w domu jest znacznie przyjemniej, albowiem ściany chronią nas przed upałem. Polepsza się warunki zdrowotne. Chroniąc ściany przed zawilgoceniem i przemarzaniem ogranicza się rozrost grzybów.

Zwiększa się trwałość budynku i elewacji. Ocieplając dom, niejako przy okazji zyskujemy nową elewację, poprawiając jego estetykę i zwiekszając jego wartość.

Przy okazji dbamy o przyrodę. Ocieplony dom wymaga mniejszej ilości energii potrzebnej do jego ogrzania, zmniejszamy więc emisję gazów cieplarnianych oraz zanieczyszczenie powietrza.